1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Utazás nekeresdországba. Mesék, történetek. Válogatta és fordította Gábor Éva Ágnes. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1963, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal, gyerekrajzokkal. A varjú háztűznézőben. Észt népmesék. Átdolgozta Vask Ellu, Petrolay Margit. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1966, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval.