Books: Other rarities Number of items: 374
1623838
16004
314
Other collectibles
4 000 HUF
1690691
16005
314
Other collectibles
3 000 HUF
1684807
16006
314
Other collectibles
Magyar Mesgyén sorozat 5 kötete, Révai Kiadó. Kiadói vászon kötésben, jó állapotban
1 400 HUF
1684562
16007
314
Other collectibles
A ma regénye sorozat 3 könyve: DH. Lawrence: A Tollas kígyó I-II.; Mauriac: A méregkeverő. Bp., én. Révai. Festett egészvászon kötésben.
1 000 HUF
1690942
16008
314
Other collectibles
1690850
16009
314
Other collectibles
Thomas Mann: A varázshegy 1-2. kötet. Fordította: Szőllősy Klára. Thomas Mann művei 5-6. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1 000 HUF
1622867
16010
314
Other collectibles
1 800 HUF
1606287
16011
314
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db: Utazás nekeresdországba. Mesék, történetek. Válogatta és fordította Gábor Éva Ágnes. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1963, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal, gyerekrajzokkal. A varjú háztűznézőben. Észt népmesék. Átdolgozta Vask Ellu, Petrolay Margit. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1966, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kop...
1 000 HUF
1719930
16012
314
4600
Other collectibles
Jávor Pál: Egy színész elmondja 1944-1945... Bp.,1946, Magyar Írás, 69 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót bekötötték, Jávor Pál ex libris-szével, megviselt állapotban, az elülső borító gyűrött, 48-49. oldalak foltosak, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, az utolsó három lap sérült, javított, a kötést megerősítették.
4 600 HUF
1719959
16013
314
Other collectibles
3 000 HUF
1720122
16014
314
Other collectibles
Tanuklmánykötet. Ajtay Miklós, Bányai Kornél, Csanády György, Féja Géza, Gál László, Jancsó Elemér, Kritikus, Medgyes László, Tóth Béla, Varga Zsiga írásai. Párisi Magyar Akadémia Könyvtára 1. szám. Szerk.: Dr. Ajtay Miklós. Párizs, 1927, Párisi Magyar Akadémia. Huszonnégy műmelléklettel. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1 200 HUF
1583889
16015
314
Other collectibles
A legújabb Oskar vőfélykönyv. Szerk.: Károssy Csaba Ákos. Dozmat, 2008, Oskar Kiadó.. Műbőr kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035