Eötvös József emlékbeszédei. (Pest, 1868, Ráth Mór), nyomtatott Holzhausen Adolfnál, Bécsben, 333 p. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, a borítója kopott, a címlapja hiányzik, pár lap foltos, néhol ceruzás aláhúzásal.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Sásdi Sándor: Boldog órák. Tíz állat-történet. Bp., 1961, Móra. Második kiadás. Kolozsvári György rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Asztalos István: Jóska. Elbeszélések. Arz Helmut rajzaival. Bukarest,é.n., Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
A magyar kereskedő könyve I-II, IV. kötet. (A III. kötet hiányzik.) Szerk: Dr. Schack Béla. A kereskedelmi tudnivalók enciklopédiája. Kereskedők, pénzintézeti tisztviselők, iparosok, bírák, ügyvédek és hivatalnokok számára. Bp., 1907-1911, Révai. Átkötött modern egészvászon-kötésben, az átkötést leszámítva jó állapotban.
Özv. Báthory Nándorné: Asszonyi életművészet. Dr. Prohászka Ottokár Püspök előszavával. Bp., (1916), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas boríróval.