Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n., Hornyánszky. 132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral.) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvász...
Gróf Tisza István összes munkái 4. kötet. Levelek, táviratok, távbeszélőn küldött izenetek és egyes előterjesztések az 1915. és 1916. évekből. Bp.,1927, Franklin-Társulat, XXIV+430 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos.
Németh Antal: Az ember tragédiája a színpadon. Többek között Jaschik Álmos és Buday György színpadterveivel. Bp.,1933, Budapest Székesfőváros Kiadása, 8+159+1 p.+14 t.(ebből egy színes). Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Bloch Móricz: Új kimerítő magyar-német és német-magyar zsebszótár, minden rangnak használatára. Német-magyar rész. Pest, 1843, Geibel Károly, VI+356 p. Fűzött kötésben, a borítója hiányzik, magyar és német nyelven.
Kosztolányi Dezső: Modern költők. I-III. Külföldi antologia a költők arcképével. Tetemesen bővített második kiadás. (Bp. 1921.) Révai. 220 l. 9 t.; 208 l. 7 t.; 278 l. 14 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, jó állapotban
Tompa Mihály összes költeményei. Budapest, 1913, Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötés, kopottas borítóval, pár lap hiányzik, (578-583 p.), a kötése kissé sérült.
A Magyar Szemle Kincsestára 3 kötete: Bartucz Lajos: Mikép fedezte fel az ember önmagát? (1929); Rapaics Raymund: Termesztett növényeink (1943);Pukánszky Béla: A német irodalom kis tükre (1930). Vászon- ill. papírkötésben, jó állapotban.