Mudrony Soma: Iparpolitikai tanulmányok a hazai ipar emelése tárgyában. Függelék: Az iparegyesület által a fontosabb hazai iparágak állása és emelésének eszközei iránt eszközölt enquete munkálatai és pedig: kérdőpontok, válaszok és szakosztályi határozatok. Bp., 1877, Országos Magyar Iparegyesület,(Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), XI+302 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas b...
Mudrony Pál: Magyar Üzletkönyv. Bp., 1881, Szerzői kiadás, Buschmann Ferenc-ny., 2+226 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopásoktól eltekintve szép, megkímélt állapotban. Szerzői dedikációval. Egyetlen kiadás! Ritka! Mudrony Pál (1843-1891) közgazdasági író, újságíró, miniszterelnöki sajtóosztály hivatalnoka, Mudrony Soma (1841-1897) jogász, közgazdasági író, országos iparegyesületi ...
P.-F. Le Play: La Réforme Sociale. Bulletin, de La Société D'Économie Sociale et des Unions de La Paix Sociale. Párizs, 1906, Secrétariat de La Société D'Économie Sociale, 204 p. Korabeli félvászon-kötés, francia nyelven. / Contemporary half-linen-binding, in French language.
Grétsy László: Nyelvi játékaink nagykönyve. Magyar Nyelv Kézikönyvei XXVI. Bp.,2012, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.