15006.
314. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó hátsó szennylappal.