6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Abonyi Lajos: A fonó krónikája I-III. kötet. (Egybekötve.) Beszélyek a magyar népéletből. I. kötet: A szegény Szűcs Marcsa. II. kötet: A sári biró lánya. Pap János országa. Bogár és bársony. III. kötet: Paraszt dráma. Két falu baja. Bp., 1891, Ruzitska Ármin, 159+254+204 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítók elülső oldalait felhasználták, de belül jó állapotban.