1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
E. Permjak: Nem nehéz a választás. A szerző és fiatal barátai kalandos utazása a mesterségek birodalmában. Fordította Botos Imre. Bp., (1948), Új Magyar Könyvkiadó. Számos szöveg illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel.