2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Harmadik eresztés. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner J. KönyvkötÅ‘, benne illusztrált papÃrborÃróval.