1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Kálmán Jenő: Sicc a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1963, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.