1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes ifjúsági és mese könyvtétel, 3 db: (Ethel Lilian )Voinich: Bögöly. Fordította Gergely Ilona. Bp., 1951, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. Mogilevszkaja: A pintyőke. Fordította Kertész Erzsébet. A belső rajzokat Klementyev, a borítót F. Győrffy Anna rajzolta. Bp.,é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval. Móricz Zsigmond: A nehéz kétgarasos. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.