1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Vegyes könyvtétel, 3 db: Varga Balázs: Társasjátékok könyve. Illés Árpád rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, egy kiszínezett szövegközti ábrával. Josef Stefan Kubin: Az ördög és az adószedő. Fordította Cséfalvay Eszter. Illusztrálta Adolf Zábransky. Pozsony, 1974, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóval. Walter B. Gibson: Csodák könyve, avagy vigyázat csalók! Fordította Gálvölgyi Judit. Bp., 1968, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.