3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.