Ady emlékfüzet a zilahi és érmindszenti ünnepekről 1924 július 20. és 21. Összeállította Nagy Sándor a Szilágyság irodalmi szerkesztője. Zilah, 1924. Seres Samu. 79p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
Kolligátum különféle művekből, 7 db:
Arago és Vermond: Az ördög naplója. Fordította Egressy Benjámin.;
Augier: A bürök. Fordította: Perényi István.;
Picard: Két házaspár. Fordította: Csiky Gergely.;
Moncrieff: A szégyenlős. Fordította: Csiky Gergely;
Goldoni Károly: A hazug. Fordította Radó Antal.;
Klapp Mihály: Rosenkranz és Güldenstern. Fordította: Csiky Gergely.;
Musset Alfréd: Ne fogadj fel soha semmit. Fordította: Paulay Ede.
Bp., 1879 -1885, Franklin, 100+83+56+8+61+3+191+165+3+88 p. Korabeli egészvászon-kötés, a gerincen 'Színművek D' felirattal.
Kolligátum hét különféle munkából, Magyar Könyvtár sorozatból:
Moeller M. Ottó: Az aranycsináló. Fordította Szerdahelyi Sándor. I-II. füzet.
Angyal Dávid: Bethlen Gábor életrajza. Szövegközti illusztrációkkal.
Sipulusz (Rákosi Viktor): Ujabb humoreszkek.
Zöldi Márton: Szinész-históriák.
Arany János: Buda Halála. Hún-rege. Bevezetéssel ellátta Moravcsik Géza.
Antaloe France: Régi dolgok. Elbeszélések. Fordította Ambrus Zoltán.
Bp.,(1899), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 78+2+84+72+65+7+64+79+IX+134+2+48 p. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kopottas gerinccel és borítóval.
Kolligátum különféle művekből, 6 db:
Pulszky Ferenc: Martinovics és társai;
Zsilinszky Mihály: Kupeczky János;
Neményi Ambrus: A francia forradalom hírlapjai és hírlapírói;
Gervinus G.G.: Bevezetés a tizenkilencedik század történetébe. Fordította: Rózsaági Antal;
Taine Hippolit Adolf: Az olasz művészet bölcselete. Fordította: Kádár Béla;
Bp., 1878 -1886, Franklin,80+72+80+227+112+184 p. Korabeli egészvászon-kötés, a gerincen 'Tanulmányok F' felirattal.
Balogh Károly: Római könyv 1-2. kötet. Bp.,1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér illusztrációkkal, két kihajtható térképpel. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.