Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Gárdonyi Géza: Bojgás az világba mög más mindönféle. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Dick Manó, (Globus-ny.), Hatodik eresztés. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, javított gerinccel, kissé szakadt borítóval. Számozott, 3073. számú példány.
Mécs László összes versei 1920-1940. Sajátkezű verses dedikációval! Bp., 1941, Athenaeum. Hímzett egészvászon-kötésben, néhány lap restaurált, hátsó tartalomjegyzék hiányzik és tollal írt lappal pótolt.
Székely József: Magyar Játékszín. A Nemzeti Színház félévszázados ünnepélye alkalmából írta Székely József. Kiadja Pest vármegye közönsége. Bp.,1887, Légrády-Testvérek, 4+194 p. Átkötött félvászon-kötés, aranyozott gerinccel, névbejegyzéssel, ex libris bélyegzővel, jó állapotban. Ritka.
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Bp.,(1934), Dante, 1 t.+274+2 p.+ 7 t. Szövegközti fekete-fehér és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.