Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján írta Rédey Mária. Bp., 1935, Nyugat. Kiadói félbőr kötésben, kopottas, foltos borítóval, egészoldalas illusztrációkkal.
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi egy eredeti Magyar Rege négy levonásban. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos papírborítóban. Volt könyvtári példány.
Könyv tétel:
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. , + Franz E Andreers: A zöld pokolban. + Octave Aubry: Bimarck Napoleon ellen. Bp., Cserépfalvi. + RIdeg Sándor: Tűzpróba. Athenaeum. + 1970 Tátra képeskönyv. Vegyes, de általában jó állapotban
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Bp., 1891, Lampel Róbert. Díszes, kicsit megviselt, félig elváló vászonkötésben.