Boros Ferenc, Szabó Mihály: Antologia della letteratura italiana. (Dal duecento alla fine del settecento.) Olasz irodalmi olvasókönyv. (A XIII. századtól a XVIII. század végéig. Bp.,1942, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
Zlinszky Aladár: Stilisztika. A középiskolák IV. osztálya számára. Átdolgozta: Pintér Jenő. Bp.,1930, Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Poétika. A felső kereskedelmi iskolák számára. Szerk.: Riedl Frigyes. Átdolgozta: Pintér Jenő. A felső kereskedelmi iskolák legújabb tanítástervéhez alkalmazta: Gálos Rezső. Bp., 1927, Franklin. Korabeli átkötött félvászon-kötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Gárdonyi Géza: Göre Gábor regényei, 6 kötet:
Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe. Második eresztés.
Durbints Sógor. Második eresztés. 15/16., 17/18., 31/32.,33/34., 35/36.,63/64. oldalaknál a lapok javítottak.
A pesti úr. 79/80., 95/96. oldalaknál a lapok javítottak.
A Kátsa. A címképnél az oldal javított.
Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide amerika se. Második eresztés.
Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Harmadik eresztés.
Bp., é.n., Singer és Wolfner. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
Szász Károly: Cziprus. Versek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, a borítón belül amatőr javítás nyomaival.
Iványi Béla-Gárdonyi Albert-Czakó Elemér: A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda története 1577-1927. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.
Tóth Kálmán (1831-1881): Tóh Kálmán költeményei. Kiadta Nagy Ignác. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul, 1 t.+184+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Tóth Kálmán költő, dráma- és újságíró, politikus, MTA tag verseskötete. Ritka! Első kiadás.