Jókai Mór összes művei sorozat 4 kötete. Nemzeti Kiadás. LIV.,LV.,LXI.,LXXXV.+
Az élet komédiásai I-II. kötet.+Megtörtént regék.+
Nincsen ördög. A Magláy család.+A ki holta után áll bosszút. Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete. I. kötet: Van még új a nap alatt.
Összesen 5 kötet. Bp.,1907-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, többnyire megviselt állapotban, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
Kemenes Ferenc vegyes költeményei. Veszprém, 1901, Egyházmegyei Könyvnyomda. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.
Bíró Lajos: 1913. Történelmi színmű három felvonásban. Bíró Lajos könyvei. Bp. 1914, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben. Jó állapotban.
Magyar írók levelei. (XV.-XX. század.) Összeállította: Fábián István. A tanítás problémái 21. Bp.,1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Mark Twain: Koldus és királyfi. Fordította Fái J. Béla. Bp., é.n., Révai Irodalmi Intézet Nyomda. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, szövegközti illusztrációkkal.
Harriet Beecher Stowe: Tamás bátya kunyhója. I-II. kötet. Átdolgozta Dr. Darvai Móric. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai),179+1 p.+11 t.;185+1 p.+9 t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel, egészoldalas illusztrációkkal, három illusztráció kijár.
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas gerinccel, de egyébként jó állapotban.