Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. Összeáll és bev.: Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1911. Kner Izidor, 394+14 p. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban.
Blaskó Mária: Királyi Sarj. Elbeszélés Szent József korából. A borító és az illusztrációk Mosdóssy Imre (1904-1995) festő, grafikus munkái. Bp.,1929, Szent István-Társulat. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált festett egészvászon-kötés, jó állapotban
Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,é.n., Athenaeum, 187+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító hiányos, javított, egyébként jó állapotban.
Kosáryné Réz Lola: Brimi és Brumi. Történet a barlanglakókról. (Gyermekek számára.) Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
Garras Anna: Mango. A borító és az illusztrációk rajzai Csizy Béla munkái. Bp.,é.n., Athenaeum, 91+5 p.+ 7 t.
Színes egészoldalas és fekete-fehér szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
Szarka Géza: Az osztály nem hagyja magát! Ifjúsági regény. Szűrszabó József. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Walt Disney A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney studio szövegével és képeivel. Ford. Altay Margit.
Bp. (1943.) Palladis 43 l. 6 t. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
Filmlexikon. Szerk.: Castiglione Henrik - Székely Sándor. Bp., é. n., Merkantil Nyomda. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a kötés a 576-577. oldalnál ketté vált.
B. Eötvös József: Magyarország 1514-ben. II. kötet. Bp.,1874, Ráth Mór, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 366 p. Későbbi átkötött kissé kopottas félvászon-kötés. Csak II. kötet.