15124.
315. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Japán-Ország. A felkelÅ‘ nap birodalma. Bródy Sándor bevezetésével. Bp.,1904, Pallas, 1 t.+155 p.+9 t. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, rossz állapotban, a borÃtó sérült, hiányos, a hátsó borÃtó hiányzik, a gerince sérült, a 148. oldaltól a lapok elvált a kötéstÅ‘l (5 lap), a lapok egy része sérült, kissé hiányos, a térkép melléklet hiányzik.