15024.
315. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
René Bazin: A Szahara szíve. (Charles de Foucauld.) Bp.,1931, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.