15143.
315. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Aranyozott vászonkötésben