10131. 315. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Diszkóban, olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×34 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván