10253. 315. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF 37,84 EUR, 41,18 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, fa keretben, sérült vászonnal, 21x31 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván