12970.
315. Closed Online auction
Poster
70 000 HUF
181,35 EUR, 200,00 USD
1918 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, színes litográfia, Kunossy Rt. restaurált, 124×95 cm / lithographic poster, restored, 124×95 cm