100 HUF
Adolf Rosenberg: P. P. Rubens des Meisters Gemälde in 551 Abbildungben. Stuttgart és Lipcse, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt, 519 p. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, számos egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, német nyelven. / Linen-binding, in German language.