15674. 316. Closed Online auction Books: Architecture, Art
100 HUF
0 HUF
Barát Béla, Éber László, Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Budapest, 1926, Dante. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon kötés, a címlapja hiányzik egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván