Hauser, Alois: Styl-Lehre der Architektonischen Formen des 1 Alterthums 2 Mittelalter, 3. Rennaisance 3 kötet. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban. / In full linen binding, in good condition.
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, and little bit damaged spine, and spotty pages, in German language.
Adolf Rosenberg: P. P. Rubens des Meisters Gemälde in 551 Abbildungben. Stuttgart és Lipcse, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt, 519 p. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, számos egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, német nyelven. / Linen-binding, in German language.