3 db művészeti könyv: Régi művészet a Magyar Nemzeti Galériában (Bp., 1974); Új magyar képzőművészet (Bp., 1951); Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században (Bp., 1962), különböző kötésben, jó állapotban + "Az én múzeumom" sorozat 4 füzete, jó állapotban
Fecske András: A figurativitás problémái a kortárs hazai festőművészetben (1945-1990). Bp., 1995, HG (Figuratív piktúra 1.). Papírkötésben, jó állapotban.
Kepes György: A világ új képe a művészetben és a tudományban. Fordította Széphelyi F. György. Bp.,1979, Corvina Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.