2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Böhm Vilmos két könyve: Két forradalom tüzében. Bp.,[1946], Népszava. Második kiadás.Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Másodszor emigrációban. Íródott a politikus halála előtt, 1948-1948-ben, Stockholmban. h.n., 1990, Progreszió. Kiadói papírkötés.