3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Elbeszélések az ifjúság számára. Bp., 1906, Athenaeum. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadó festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.