4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címerein. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.+Páni Hamar család címerének modern nyomatával.