15475. 316. Closed Online auction Books: History
100 HUF
11
0 HUF
Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor