Books: History Number of items: 164
1620414
15473
316
Books: History
Other collectibles
1639340
15474
316
Books: History
Other collectibles
1401946
15475
316
100
Books: History
Other collectibles
Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. 1426543
15476
316
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
1723097
15477
316
Books: History
Other collectibles
Marczali Henrik: Magyarország története. Középfokú iskolák számára. Bp.,1909, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó elülső előzéklappal.
1 600 HUF
1721806
15478
316
Books: History
Other collectibles
Fóthy János: Horthyliget, - a magyar Ördögsziget. (Magyar Golgota.) Bp.,(1945), Müller Károly Könyvkiadóvállalat (Gábor Áron),(Légrády-ny.), 89+3 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
2 000 HUF
1722279
15479
316
Books: History
Other collectibles
Gyenes István: Élet a föld alatt. (Magyar Golgota.) Bp.,(1945),Gábor Áron, (Légrády-ny.), 96 p.Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kopott, szakadt borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
2 000 HUF
1722592
15480
316
Books: History
Other collectibles
Károly Róbert emlékezete. A szöveganyagot válogatta, szerkesztette, a bevezetőt és a jegyzeteket írta Kristó Gyula, és Makk Ferenc. A képanyagot Marosi Ernő válogatta. Bp.,1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035