Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat, (Fővárosi-nyomda-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült gerinccel.
Király Béla: Honvédségből néphadsereg. Személyes visszaemlékezések (1944-1956.) Bp.,1988, Áramlat. Kiadói papírkötés. Az 1986-os első kiadás hazai, szamizdat kiadása.
Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai II. kötet. Attila népe. Bp.,1932, Szerzői kiadás, Sárik Gyula és Géza-ny. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés.
L'affaire Rajk. Compte rendu sténographique complet des séances du tribunal du peuple á Budapest, du 16 au 24 septembre 1949. h.n., 1949, Les Éditeurs Francais Réunis. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, fracia nyelven. / Paperbinding, in poor condition, in French language.
Lazarus Secretarius. The first Hungarian mapmaker and his work. Szerk.: Stegena Lajos. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó,114+1 p.+ 5 t. (térképmelléklettel.) Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír mappában, 5 térkép-melléklettel., angol nyelven./ Paperbinding, in paper folder, with 5 map appendix, in English language.