2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
A M. Kir. Földmívelésügyi Minister fennhatósága alatt álló vízügyi műszaki szolgálatra vonatkozó szabályzatok és rendeletek. Bp.,1913, Franklin-Társulat, IV+397 p. Korabeli vászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylapon ceruzás bejegyzéssel, a könyvben néhány helyen aláhúzásokal, bejegyzésekkel, a M. Kir. Országos Vízépítési Igazgatóság pecsétjével.