8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Országgyűlési Törvénycikkek, 19 kötet. 1889-1899,1901,1906-1908, 1911-1914. Bp., 1889-1914, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, néhol kissé kopott gerincekkel, az 1914-es kötetben az egyik jelölő kiszakadt (551. oldal), többségében jó állapotban. Dr. Regele Károly (1923-1996) gyulai jogtanácsos, újságíró, versenybíró, szenior sportszervező pecsétjével.