15736.
316. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Díszes vászonkötésben, az aranyozás jó állapotban.