16081. 316. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Ady Endre: Levelek Párisból. Bp.,1924, Amicus, (Globus-ny.), 176 p. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos, borítóval. Számozott (400/168.) példány.
Photo of the item taken by : vörös_iván