3 600 HUF
Arany János kisebb költeményei. Arany János összes munkái I. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór, (Prochaska Károly Udvari Könyvnyomdája), 2 p.+1 t.+4+448+XV p.Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.