4 200 HUF
Beöthy Zsolt (szerk.): A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése I-II. kötet. A legrégibb időktől Kisfaludy Károlyig. Kisfaludy Károlytól mostanáig. Bp., 1890-1897, Athenaeum. Hatodik, bővített és javított kiadás és hatodik, kiegészített kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon kötésben, egy-két helyen ceruzás aláhúzással, ex-libris-szekkel. Jó állapotban.