1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Egyetemes regénytár két kötete, 2 db: Bródy Sándor: Színészvér I. kötet. A címoldal hiányzik, két lap kijár. Heltai Jenő: Nyári rege. Két kijáró lappal, intézményi bélyegzővel, a gerinc kissé sérült. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a borítók foltosak, kopottak.