16357. 316. Closed Online auction Books: Other rarities
100 HUF
0 HUF
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.
Photo of the item taken by : ttg