16045. 316. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete: XCVIII. és XCIX. kötetek, Költemények I.-II. Bp., 1898, Révai. Nemzeti kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-sorozatkötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor