1 600 HUF
Szász Károly kisebb műfordításai. Német, francia, angol, s vegyes költőkből. Családi Könyvtár, Bp.,1873, Ráth Mór, (Holzhausen Adolf, Bécs), VII+246 p. Korabeli aranyozott gerincű ék egészvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal.