6 000 HUF
Tompa Mihály összes költeményei. I-IV. kötet. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp. 1870. Franklin-Társulat. Kiadói gazdagon díszített, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a borítók és a gerincek kopottasak, a kötéstábla sarkai sérültek.