5 000 HUF
Tót és magyar szótár. Slovník Slovensky a Madarsky. I. rész. Tót-magyar szótár. Loos József nyomán. Szerk.: Dr. Pechány Adolf. Bp., (1906), Lauffer Vilmos, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája, 8+400 p. Átkötött kopottas vászon-kötés.