16274. 316. Closed Online auction Books: Other rarities
100 HUF
0 HUF
Új magyar lexikon. Bp., 1960-1962, Akadémiai. + Új magyar lexikon. Kiegészítő kötet 1962-1980. Bp., 1981, Akadémiai. Többnyire foltos, kopott vászonkötésben, az egyik kötet borítója részben elválik.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor