Books: Other rarities Number of items: 451
1732825
16145
316
Other collectibles
2 000 HUF
1738081
16146
316
Other collectibles
Petőfi Sándor: János vitéz. Bp., (1944), Franklin-Társulat, 52 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1 000 HUF
1734739
16147
316
Other collectibles
Erasmus: A balgaság dicsérete. Ford. Szabó András. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, Gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
1 000 HUF
1734838
16148
316
Other collectibles
Vági Andor: Kikötői kaland. DEDIKÁLT! Bp., Szerző. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél belül levált, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
1734848
16149
316
Other collectibles
Kaffka Margit: Utólszor a lyrán. Anthológia a régebbi versekből. Modern Könyvtár - Magyar Költők XI. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1 000 HUF
1706100
16151
316
Other collectibles
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az egyik tábla sarka sérült, a hátsó szennylap egyik sarka hiányos. 1706094
16152
316
Other collectibles
Kolozsvári-Grandpierre Emil: Tegnap. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, az elülső szennylap és címlap hiányzik, pótolt, a borító kopott, foltos.
1674037
16153
316
Other collectibles
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
1706042
16154
316
Other collectibles
Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. A borító rajzát Toncz Tibor készítette. Bp., 1939, Révai. Kiadói, festett halina-kötésben, foltos borítóval. 1726638
16155
316
Other collectibles
1 600 HUF
1706024
16156
316
Other collectibles
Veres Péter: Számadás. Bp.,1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés. Első kiadás.
1733361
16157
316
Other collectibles
Bálint Ágnes: Mazsola. Bp., 1976, Móra. Kicsit sérült kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035