Szász Károly kisebb műfordításai. Német, francia, angol, s vegyes költőkből. Családi Könyvtár, Bp.,1873, Ráth Mór, (Holzhausen Adolf, Bécs), VII+246 p. Korabeli aranyozott gerincű ék egészvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal.
Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. Dedikált! Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Ragasztott papírkötésben, viseltes állapotban
Thália és teológia. Bolberitz Pál és Eperjes Károly történelemről, emberségről és hitről. Bp., 2003, Válasz Könyvkiadó.Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes)+Magyarország a XX. században I-II. kötetek.+Révai Új Lexikona 1. kötet. Szekszárd, 1994-2007, Babits Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Paris. 1987, Prestige Enterprises. Kartonált kötés, gerincnél sérült, sok színes képpel / paperback, with faults + King, Anthony: Archeology of the Roman Empire. London, New York, Toronto, Sydney, 1982., Hamlyn. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Guide to Budapest